Finomtervező álláslehetőség Jászárokszálláson

2021-11-13 10:16:24

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2021-11-13
  • Lejár: 2022-02-11

Leírás

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Finomtervező

Feladat:
- Termelési tervek előállítása, illetve nyomon követése, kapacitástervezés
- Folyamatos kapcsolattartás a német anyacéggel, szóban és írásban egyaránt
- Logisztikai folyamatok felügyelete
- Kiszállítási dátumok folyamatos aktualizálása
Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Műszaki affinitás
- Német és/vagy angol közép/felsőfokú nyelvtudás (aktív és folyékony nyelvismeret szóban és írásban elengedhetetlen)
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Jó szervezőképesség, csapatmunka
- Számítógépes ismeretek
- Jó teherbíró képesség
Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát,
„Finomtervező” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334

Cím

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Település: Jászárokszállás
Irányítószám: 5123

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Szállítás, logisztika
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
Mil-job Kft.
06305763334

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések