Karosszéria lakatos

2021-10-12 14:47:24

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2021-10-12
  • Lejár: 2022-01-10

Leírás

Veres Autó Kft.
100%-ban magyar tulajdonú, márkafüggetlen autószerviz, vizsga- és kárrendezési központ őrbottyáni telephelyére, bővülés céljából új kollégát keres az alábbi munkakörbe:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Autók szétszerelése
• Húzató pad használata
• Törött elemek javítása
• Nyúlványok javítása
• Részelem csere, főtartó elem csere
• Fényezésre való előkészítés
Elvárások:
• Karosszéria lakatos végzettség és/vagy minimum 3 év karosszéria lakatos tapasztalat
Előny:
• Húzató padi ismeretek
Munkavégzés helye:
• Őrbottyán

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Karosszéria lakatos” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/576-3334

Cím

Régió: Pest
Település: Őrbottyán

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Szakmunka, fizikai/betanított munka
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Mil-job Kft.
305763334

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések